مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

bullguard

آنتی ویروس اینترنت سکیوریتی بولگارد

bullgaurdاینترنت سکیوریتی بولگارد یک پکیج کامل از ابزارهای امنیتی است. این محصول از موتور آنتی ویروس بیت دیفندر نیز استفاده می کند و با توجه به اینکه امکانات دیگری از جمله کنترل والدین ، PC Tune Up جهت افزایش سرعت سیستم و سیستم بک آپ گیری حرفه ای دارد، می توان آن را محصولی بسیار پیشرفته و مدرن در نظر گرفت. بولگارد یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینۀ آنتی ویروسهای خانگی در دنیا میباشد.

آنتی ویروسی که همه ویروس ها را شناسائی می کند

خرین نسخه آنتی ویروس بولگارد بخش تشخیص رفتار را در خود دارد که ویروس های جدید را بر حسب نحوه عملکرد شان در کامپیوتر شناسائی می کند. این ابزار به همراه تشخیص مبتنی بر امضا که بدافزارها را می شناسد، باعث ایجاد سیستم دفاع چند لایه برای کامپیوتر شما می شود که در عمل غیرقابل نفوذ است.

 

 

مرور ایمن همه وب سایت ها

وب را با سهولت و اطمینان بگردید. ویژگی خاص بولگارد این است که همه سایت هایی که در نتایج جستجوی شما قرار می گیرند را چک می کند. و به شما می گوید که آیا ایمن هستند یا خیر و به چه موضوعاتی مربوط می شوند و در مورد سایت های دارای کدهای بدافزار  یا تلاش های فیشینگ هستند، هشدارهایی را به شما می دهد.

اسکن کننده آسیب پذیری کامپیوتر شما در حالت سالمی نگه می دارد

 

اسکن کننده آسیب پذیری کامپیوتر شما را از نظر نرم افزارهایی که به روز نیستند و هکرها و ویروس ها می توانند از آن برای به دست آوردن دسترسی به سیستم شما بهره برداری کنند، یا  از طریق آنها  به شما خسارت بزنند و هویتتان را بدزدند، اسکن می کند