مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

آنتی‌ویروس Bitdefender Internet Security در سطوح بالای ارزیابی آنتی‌ویروس‌ها

در مبحث فروش آنتی‌ویروس‌ها آمار در ماه گذشته نشان‌دهنده بهترین‌های بازار است. و در حال حاضر، Bitdefender Internet Security ، Kaspersky و Qihoo 360 بهترین آنتی‌ویروس‌ها در زمینه بیزینس و کسب‌وکار هستند.

مقایسه آنتی ویروس Bitdefender Internet Security

در این راستا AV-Test با این دو آنتی‌ویروس در زمینه آزمایش آنتی‌ویروس، رأی‌گیری فوری آنتی‌ویروس،  پشتیبانی برای رایانه‌های شخصی با سیستم‌عامل ویندوز 8.1  یکی دوخانه ازنظر جایگاه تفاوت دارد . طبق  ارزیابی 27 بسته  ضدویروس،  این آنتی‌ویروس‌ها در معیارهایی همچون  حفاظت، عملکرد و قابلیت به‌عنوان برترین‌ها عنوان شدند. نتایج نباید شمارا متعجب کند. نام‌های بزرگ‌تر در صنعت ویروس‌یابی به سمت بالا برمی‌گردند، درحالی‌که مایکروسافت در سطح  پایین به‌طورمعمول همچنان حضور دارد.

منظور از سطح  پایین؟!  پیام آن بسیار ساده است: اگر شما فقط از ابزارهای ساخته‌شده در آنتی‌ویروس مایکروسافت برای محافظت از کامپیوتر خود استفاده نمایید، درواقع خود را فریب  داده‌اید. بهترین راهکار این است که درهرصورت یک سرمایه‌گذاری مالی با پرداخت و خرید آنتی‌ویروس‌های برتر داشته باشید و یا حتی  دیگر نسخه‌های رایگان را  از فروشندگان برتر آنتی‌ویروس جهان دانلود کنید. اما آنچه شایان‌ذکر است هیچ آنتی‌ویروسی کامل نیست.

محافظت Bitdefender Internet Security از کامپیوتر شما

امروزه با گسترش نرم‌افزارهای مخرب به‌کارگیری نرم‌افزار آنتی‌ویروس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار گشته است. آزمایش‌هایی که سالیانه انجام می‌شود اندازه‌گیری می‌نماید  که در محافظت از کامپیوتر شما از نرم‌افزارهای مخرب کدام نوع آنتی‌ویروس در همه انواع مؤثر است؛ در این تست‌ها دوسوم نمره ارزیابی نحوه عملکرد نرم‌افزار و نحوه استفاده از آن در نظر گرفته می‌شود.

در حال حاضر، تقریباً تمام فروشندگان آنتی‌ویروس راه‌حل‌های خود را بر اساس اشتراک ارائه می‌دهند؛ برای مثال،برای استفاده از Avira  به‌طور تقریبی   شما باید ۴۹ دلار برای محافظت از یک کامپیوتر برای یک سال هزینه کنید. حفاظت از Avira شامل پیوند چک کردن برای جلوگیری از دانلود نرم‌افزارهای مخرب در وهله اول است و قابلیت‌های دیگر نیز در فایروال قرار می‌گیرند. اما برخی از فروشندگان ضدویروس مانند آویرا و پاندا نسخه‌های رایگان نرم‌افزاری خود را ارائه می‌دهند که محافظت کمتری را در اختیارتان قرار می‌دهند بدون آنکه شما آن را شارژ کرده و به شما اجازه می‌دهند راه‌حل‌های امنیتی سفارشی خود را بسازید.

در  سطوح بالای ارزیابی آنتی‌ویروس‌ها ، آنتی‌ویروس Bitdefender Internet Security (محصول کشور رومانی و با هزینه اشتراک سالیانه 40 دلار ) و  آنتی‌ویروس Kaspersky Internet Security (محصول کشور روسیه و با هزینه اشتراک سالیانه 60 دلار) و آنتی‌ویروس Qihoo 360 AV (به‌صورت کاملاً رایگان اما فقط در کشور چین در دسترس می‌باشد) از مواردی  هستند که ضمن ارائه عملکرد عالی  در ارزیابی در رأس قرارگرفته‌اند.

آنتی‌ویروس Bitdefender Internet Security در سطوح بالای ارزیابی آنتی‌ویروس‌هادر  ارزیابی که در سال ۲۰۱۷ انجام شد مطابق با شکل زیر دو امتی ویروس Bitdefender Internet Security و Kaspersky Internet Security در رأس ازنظر کارایی قرارگرفته‌اند.

در همین راستا کمپانی عرضه‌کننده Bitdefender با به‌کارگیری چندلایه حفاظت Ransomware در آنتی‌ویروس Bitdefender Antivirus Plus 2018 توانسته است بهبود قابل‌توجهی در کارایی را داشته باشد.  Bitdefender Antivirus Plus 2018 چندین لایه حفاظتی را در برابر ransomware ارائه می‌کند. این قابلیت از تشخیص تهدید رفتاری برای جلوگیری از نفوذ  استفاده می‌کند و مهم‌ترین اسناد شمارا از رمزگذاری ransomware محافظت می‌کند. با Bitdefender Antivirus Plus 2018، می‌توانید از نگرانی در مورد از دست رفتن اطلاعات یا پول رها شوید و از  استفاده از دستگاه‌های خود در امنیت کامل  لذت ببرید.


برچسب ها: , , , , ,