مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

چطور آنتی ویروس را غیر فعال کنیم

در این مقاله قصد داریم جواب سئوال : چطور آنتی ویروس را غیر فعال کنیم را پاسخ بدیم ، اما توجه داشته باشید در این آموزش قصد داریم طریقه غیر فعال کردن آنتی ویروس را به شما بیاموزیم و اگر قصد حذف آنتی ویروس خود را دارید میتوانید از پست چطور آنتی ویروس را حذف کنیم استفاده کنید.

آموزش چطور آنتی ویروس را غیر فعال کنیم

با توجه به اینکه آنتی ویروس ها با هم متفاوت است ولی در همه آنها غیر فعال کردن آنتی ویروس بصورت موقت تقریبا با هم شباهت دارد ، و می توانید مراحل زیر را برای غیر فعال کردن آنتی ویروس خود طی کنید:

غیر فعال کردن آنتی ویروس در ویندوز

1-نماد نرم افزارهای آنتی ویروس را می توانید در قسمت اعلانات ویندوز در کنار ساعت مشاهده کنید ، در زیر چند نمونه از چگونگی نمایش آیکن آنتی ویروس ها قرار دارد.

چطور آنتی ویروس را غیر فعال کنیم

2-هنگامی که آیکن آنتی ویروس را مشاهده می کنید بر روی آن راست کلیک کنید که گزینه هایی شبیه Disable, Stop, Shut down و یا چیزی مشابه به این موارد را خواهید دید ، در برخی از آنتی ویروس ها نیز می بایست آن را باز کنید و با استفاده از منو ، برنامه را غیر فعال کنید.

چطور آنتی ویروس را غیر فعال کنیم

نحوه غیر فعال کردن ملزومات امنیتی مایکروسافت

در بخش قبلی اشاره کردیم که چگونه بسیاری از برنامه های آنتی ویروس را غیر فعال کنیم و برخی از آنها با چند کلیک به راحتی غیر فعال می شوند.

1-روی نماد امنیت مایکروسافت در قسمت اعلانات ویندوز در کنار ساعت راست کلیک کنید و گزینه Open را انتخاب کنید.

2-روی تب تنظیمات کلیک کنید و Real-time را انتخاب کنید.

3-علامت کادر کنار Turn on real-time را غیر فعال کنید (توصیه می شود).

4- تنظیمات خود را ذخیره کنید.

نکته : برای جلوگیری از بازگشت به حالت اولیه ، این مراحل را دوباره انجام دهید و کادر کنار real-time protection را روشن کنید.

غیر فعال کردن و راه اندازی مجدد در حالت Safe Mode

اگر توصیه و راهنمایی های قبلی برای سئوال چطور آنتی ویروس را غیر فعال کنیم به شما کمک نکرد ، اسکنر آنتی ویروس ویندوز خود را غیر فعال کنید ، می توانید به Safe Mode بروید و از آنجا اقدام به این کار کنید


برچسب ها: ,