مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

چرا انتی ویروس نارنجی می شود و تغییر رنگ می دهد و هر رنگ به چه معنا است

چرا انتی ویروس نارنجی می شود و علت آن چیست؟  این مقاله در مورد محصولات شرکت ESET با عناوین زیر است:

ESET NOD32 Antivirus
ESET Internet Security
ESET Smart Security
ESET Smart Security Premium

راه حل :

آنتی ویروس نود32 شما وضعیت خود را در پنجره اعلانات ویندوز و در برنامه اصلی نشان می دهد ، رنگ های هر وضعیت آنتی ویروس نود 32 به شرح زیر است:

رنگ سبز آنتی ویروس نود 32 : شما در امنیت کامل هستید.

رنگ زرد یا نارنجی آنتی ویروس نود 32 : سیستم شما در خطر ویروسی شدن است.

رنگ قرمز آنتی ویروس نود 32 : مشکل امنیتی وجود دارد.

هر رنگ به چه معناست؟

رنگ سبز آنتی ویروس نود 32 : شما در امنیت کامل هستید.

رنگ سبز آنتی ویروس نود 32 : شما در امنیت کامل هستید. وضعیت حفاظت سبز با علامت سفید نشان داده می شود که کامپیوتر شما در امنیت کامل است. هنگامی که وضعیت حفاظت شما سبز است هیچ اقدامی لازم نیست، رنگ سبز آنتی ویروس نود 32 : شما در امنیت کامل هستید.نماد آنتی ویروس در ناحیه اطلاع رسانی ویندوز نمایش داده خواهد شد.

وب و ایمیل: اگر حفاظت از آنتی اسپم غیرفعال باشد، با اخطار امنیتی «زنگ خطر» مشخص می شود؛ با این حال، وضعیت حفاظت از کامپیوتر شما تغییر نخواهد کرد، زیرا ماژول آنتی اسپم تنها از ایمیل شما محافظت می کند.

به روز رسانی ویندوز در دسترس است: ممکن است نماد چرا آنتی ویروس تغییر رنگ می دهد و هر رنگ به چه معنا است (یا چرا آنتی ویروس تغییر رنگ می دهد و هر رنگ به چه معنا استدر نسخه های قبلی) در ناحیه اطلاع رسانی ویندوز خود پیام “سیستم عامل به روز نیست” و در صفحه اصلی هنگامی که به روز رسانی سیستم عامل شما در دسترس هستندنمایش داده شود.

اگر کنترل والدین آنتی ویروس شما فعال نیست ، با رنگ زرد که به معنی اخطار غیر فعال بودن کنترل والدین آنتی ویروس شما هست نمایش داده می شود. اما وضعیت محافظت از کامپیوتر شما تغییری نخواهد کرد.

چرا انتی ویروس سبز می شود

چرا انتی ویروس نارنجی می شود ، رنگ زرد – توجه لازم است

رنگ زرد - توجه لازم استوقتی وضعیت آنتی ویروس شما زرد(رنگ زرد - توجه لازم است) یا نارنجی را نشان می دهد باید به آن توجه کنید، نماد زرد نشان می دهد که حفاظت از دسترسی به وب یا محافظت از ایمیل غیرفعال شده یا متوقف شده است، مشکلی در بروزرسانی برنامه وجود دارد یا و یا لایسنس آننتی ویروس شما در حال منقضی شدن است. به طور کلی، می توانید وضعیت حفاظت سبز را با دنبال کردن دستورالعمل ها در کادر هشدار زیر وضعیت حفاظت زرد، بازگردانید.

لایسنس آنتی ویروس شما 14 روز دیگر منقضی می شود:

هنگامی که لایسنس آنتی ویروس نود32 شما 14 روز دیگر و یا کمتر اعتبار دارد ، علامت هشدار زرد را مشاهده خواهید کرد ، هنگامی که لایسنس آنتی ویروس شما منقضی شود و به پایان برسد دیگر نمیتوانید آنتی ویروس خود را بروزرسانی کنید و وضعیت آنتی ویروس شما از زرد به قرمز تغییر خواهد کرد.

ریستارت کردن کامپیوتر پیشنهاد می شود:

هنگامی که آنتی ویروس eset خود را به یک نسخه بالاتر بروزرسانی می کنید ، آنتی ویروس زرد می شود و برای رفع این مورد بهتر است کامپیوتر خود را یکبار خاموش و روشن نمایید.

اگر شما گزینه محافظت از محافظت از ایمیل و یا حفاظت از دسترسی به وب را غیر فعال کنید ، آنتی ویروس به سبب اخطار به شما به وضعیت زرد رنگ در خواهد آمد.

در صورت انتخاب بلاک کردن تمام ترافیکی که از سیستم شما عبور می کند باز هم آنتی ویروس شما برای اخطار به رنگ زرد در می آید ، زیرا دیگر نمی توانید بروزرسانی های آننتی ویروس خود را دریافت کنید.

اگر حالت گیمر فعال باشد ، تمام کارهای برنامه ریزی شده آنتی ویروس غیر فعال می شود ، و باز هم آنتی ویروس به حالت زرد رنگ تغییر وضعیت خواهد داد.

چرا انتی ویروس نارنجی می شود

رنگ قرمز آنتی ویروس ، هشدار امنیتی

رنگ قرمز آنتی ویروس ، هشدار امنیتیدر این هنگام چرا آنتی ویروس تغییر رنگ می دهد و هر رنگ به چه معنا است هیچ محافظتی از کامپیوتر شما تضمین نمی شود و رایانه شما آسیب پذیر است و تهدید می شود. به طور کلی شما دائما یک پیام هشدار که توضیح می دهد، چرا رایانه شما امن نیست و هر لحظه امکان دارد سیستم شما آلوده شود را مشاهده میکنید و در همین پیام هشدار توصیه ها و اقداماتی به شما پیشنهاد می شود.

چرا انتی ویروس قرمز می شود

آنتی ویروس شما فعال نشده :

این مشکل یک هشدار قرمز و اخطار امنیتی در کنار نوار وضعیت کامپیوتر ایجاد می کند.

نام کاربری یا رمز عبور ، یا کلید آنتی ویروس نود32 به درستی وارد نشده است ، اگر پس از نصب ESET Smart Security یا ESET NOD32 Antivirus رنگ آنتی ویروس شما تغییر کرد مطمئن شوید که نام کاربری یا رمز عبور و یا کلید لایسنس شما صحیح وارد شده باشد.

اگر یکی از ماژول های امنیتی اصلی غیر فعال باشد ، مانند حفاظت از فایل های سیستم ، رنگ انتی ویروس شما قرمز خواهد شد.

لایسنس شما منقضی شده است : پس از انقضاء لایسنس ، انتی ویروس شما به رنگ قرمز تغییر خواهد کرد.

فایروال آتی ویروس نود32 غیر فعال است : شما از طریق پنجره اصلی آنتی ویروس می توانید با یک کلیک فایروال اتی ویروس خود را فعال نمایید.

چرا انتی ویروس قرمز می شود


برچسب ها: , , , , , , , , ,