مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

نصب همزمان چند آنتی ویروس

شما ممکن است فکر کنید با نصب همزمان چند آنتی ویروس امنیت بیشتری خواهید داشت ، اما زمانی که بخواهید امنیت کامپیوتر خود را با چندین سلاح متفاوت برقرار کنید ، متوجه خواهید شد مشکلاتی برای شما بوجود می آید.

نصب همزمان چند آنتی ویروس به سه دلیل واقعا یک ایده بسیار بد است:

1-آنها سعی میکنند همدیگر را از بین ببرند ، از آنجایی که نرم افزارهای آنتی ویروس سیستم شما را برای برنامه های نظارت و ارسال اطلاعات جستجو می کنند ، یک آنتی ویروس دیگر هم که وظیفه نظارت بر روی سیستم شما را دارد به نظر میرسد که ویروس است بنابراین آنها تلاش می کنند یکدیگر را غیر فعال و حذف کنند.

چرا استفاده و نصب همزمان چند آنتی ویروس ایده خوبی نیست ؟

پس نتیجه می گیریم دو آنتی ویروس که وظیفه نظارت بر سیستم شما را دارند فکر می کنند آنتی ویروس دیگر ویروس است.

2-نرم افزارهای ویروس یاب با ویروس ها مبارزه می کنند ، هنگامی که یک نرم افزار آنتی ویروس با ویروسی مواجه می شود آن را حذف و یا قرنطینه میکند، و برنامه ضد ویروس دیگر که بر روی کامپیوتر شما نصب است آن هم می بیند ویروسی وجود دارد و آن نیز سعی می کند آن فایل مخرب را قرنطینه و یا حذف کند و دائما به شما پیام هایی مبنی بر آلوده بودن و ویروسی بودن سیستم می دهد ، در صورتی که خطری شما را تهدید نمی کند.

چرا استفاده و نصب همزمان چند آنتی ویروس ایده خوبی نیست ؟

نصب همزمان چند آنتی ویروس باعث می شود قدرت سیستم شما گرفته شود برنامه های آنتی ویروس هر چند هم سبک باشند بسیاری از حافظه سیستم را برای اسکن و سایر عملیات خود مشغول می کنند.

اگر دو یا چند آنتی ویروسی که بر روی کامپیوتر خود نصب کردید همزمان شروع به اسکن و سایر عملیات خود نمایند تا حد زیادی منابع شما را به خود مشغول میکنند و شما قادر نخواهید بود کارهای روزمره خود را به راحتی انجام دهید .

شما چند آنتی ویروس را همزمان برای امنیت بیشتر خود نصب می کنید ، توجه کنید همیشه حفاظت بیشتر، بهتر نیست .

شما حتما باید یک زمان برای انجام تحقیق و انتخاب یک مجموعه آنتی ویروس که بطور مستقل که برای مبارزه و جلوگیری از آخرین ویروس ها و بدافزارها مورد آزمایش قرار گرفته را مد نظر قرار دهید و از آنها یکی را انتخاب نمایید.


برچسب ها: ,