مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

مقایسه آنتی ویروس ها تست حفاظت در دنیای واقعی

best-antivirus-2015

 مقایسه آنتی ویروس ها

مقایسه آنتی ویروس ها این گزارش مرور کوتاهی بر نتایج تمامی تست های مقایسه آنتی ویروس ها ی انجام شده بر محصولات حفاظت دنیای حقیقی در مارس سال ۲۰۱۶ است. جزییات بیشتر این گزارشات در ماه های دسامبر و جولای منتشر شده اند. هر یک از گزارشات همچنین شامل یک تست زنگ خطر اشتباه و جوایزی که محصول با توجه به نمرات کلی به دست امده در یک دوره پنج ماهه کسب کرده است هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد تست حفاظت دنیای حقیقی به آدرس http://www.av-comparatives.org مراجعه کنید.

موارد تست شده مقایسه آنتی ویروس ها

در حال حاضر تست حفاظت دنیای واقعی ما کامل ترین و جامع ترین تست برای تعداد بالای موارد مورد ازمایش است. امسال ما این تست را تحت سیستم عامل Windows 7 Home Premium 64 Bit SP1 و با به روزرسانی نرم افزارهای شخص ثالث (مانند Adobe Flash, Adobe Acrobat Reader, Java و غیره) انجام دادیم. به این طریق زمینه بهره برداری و اجرای بد افزار ها بسیار چالش برانگیزتر از اجرای آن تحت Windows XP است.

در طول سال ها در بین این مقایسه آنتی ویروس ها ما چند ده URL مخرب از هزاران را ارزیابی کردیم. متاسفانه بسیاری از آن ها به دلایل گوناگون کنار گذاشته شدند. ما موارد تکراری همچون بدافزاری که چند دامنه یا IP ادرس را میزبانی ((host میکرد ، سایت هایی که قبلا تست شده بودند ، “خاکستری” یا سایت های غیر بدافزار و سایت ها یا بد افزارهایی که در طول تست ناپدید شدند را از تست حذف کردیم. بسیاری از URL های مخرب به دلیل سیستم یا برنامه های انتخاب شده در سطح متفاوت قابل بهره برداری نبودند. این بدین معناست که اسیب پذیری نرم افزارهای شخص ثالث در این سیستم برطرف شده و قابلیت ظرفیت سنجی ترابری این بدافزارها به درستی قابل محاسبه نباشد. کاربران باید بدانند با به روز نگاه داشتن سیستم هایشان و برنامه های شخص ثالث می توانند خطر به سرقت رفتن اطلاعات را کاهش دهند.

نتایج مقایسه آنتی ویروس ها بر پایه ۴۹۹ مورد تست زنده (URL های مخرب یافت شده) در URLهایی که مستقیما به بدافزارها ارتباط داشته اند به دست آمده است. بنابراین موارد تست مقایسه آنتی ویروس ها دقیقا مانند تعرض اطلاعاتی هستند که یک کاربر عادی روزانه ممکن است با آن مواجه شود. موارد تست به طیف وسیعی از محصولات حفاظت اطلاعات و سیستم در طول استفاده از فضای مجازی web مجهز بوده اند.

در ادامه محصولات (با آخرین به روز رسانی در زمان تست) که مقایسه آنتی ویروس ها تست شده اند را می توانید مشاهده کنید:

Avast Free Antivirus 11.1, AVG Internet Security 2016, AVIRA Antivirus Pro 15.0, Bitdefender Internet Security 2016, BullGuard Internet Security 16.0, Emsisoft Anti-Malware 11.5, eScan Internet Security 14.0, ESET Smart Security 9.0, F-Secure Internet Security 2016, Fortinet FortiClient 5.4, Kaspersky Internet Security 2016, Lavasoft Ad-Aware Pro Security 11.10, McAfee Internet Security 18.0, Microsoft Essentials 4.8, Quick Heal Total Security 16.0, Sophos Endpoint Security and Control 10.3, Tencent PC Manager 11.2, ThreatTrack VIPRE Internet Security Pro 9.3 and Trend Micro Internet Security 10.0.

نمودار حفاظت

Real-world

همه ماهه (از فوریه تا جون و از جولای تا نوامبر) در سایت ما نمودار حفاظت با شاخص های محصولاتی که در طول ماه تست شده اند به روزرسانی میشود. نمودار تعاملی را میتوانید در سایت ما پیدا کنید. نمودار فوق امتیاز کلی برای ماه مارس سال ۲۰۱۶ را نشان می دهد. امسال همچنین ما نتایج زنگ خطر اشتباه را به آن اضافه کردیم.

ما علاقه داریم نشان دهیم که بعضی محصولات توانایی دریافت ۱۰۰% نمرات را دارند اما این بدان معنا نیست که شما را در مقابل تمامی تهدیدات فضای مجازی مصون میکنند. بلکه بدان معناست که تمامی خطرات لحاظ شده در این آزمایش را خنثی کرده اند.

زبان:فارسی
تاریخ:اردبیهشت
گردآوری شده:گروه مهندسی پدیده سال افق
مترجمه:مهندس رامین یزدانی
تدوین:مهندس رضا حسین زاده
منبع:avcomparatives.org

قابل توجه مدیران، نویسندگان وب سایت ها و وبلاگ ها!

تمامی حقوق این متن متعلق به گروه پدیده سال بوده و کپی از آن به هر نحو صحیح نمی باشد

 

[ratings]


برچسب ها: , ,