مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

لایسنس ۹۰ روزه رایگان آنتی ویروس اینترنت سکوریتی بولگارد 2018

بول‌گارد یک شرکت امنیتی اینترنت است که توسط مورتن لوند و ثیز ساندرگراد در سال ۲۰۰۱ تأسیس شد. محصولات این شرکت شامل نرم‌افزارهای ضدویروس و ضدجاسوس‌افزار برای رایانه‌ها و تلفن‌های همراه است. دفتر مرکزی این شرکت در لندن قرار دارد و در بیش از شش کشور دیگر نیز نمایندگانی دارد. اولین نسخه از نرم‌افزارهای بول‌گارد در ژوئن ۲۰۰۲ ارائه شد و در سال ۲۰۰۳ بیش از سه میلیون کاربر از نرم‌افزارهای بول‌گارد استفاده می‌کردند. در سال ۲۰۰۶ بارگیری محصولات این شرکت در زمینه نرم‌افزارهای رایانه‌ها و تلفن‌های همراه به بیش از ۱۶ میلیون بار رسید. بول‌گارد از سامانه ضدویروس بیت‌دفندر در نرم‌افزار خود استفاده می‌کند. محافظ اینترنتی (اینترنت سکیورتی) بول‌گارد نسخه ۹ آخرین نسخه از این نرم‌افزار است که شامل ضدویروس، ضدجاسوس‌افزار، دیوار آتش، ضدهرزنامه و پشتیبان گیر می‌شود.

بولگارد

به همین سبب تصمیم گرفتیم به منظور آشنایی بیشتر کاربران گرامی لایسنس فا تعداد محدودی لایسنس ۹۰ روزه رایگان آنتی ویروس اینترنت سکوریتی بولگارد 2018 خدمت شما ارائه کنیم.

توجه فرمایید تعداد لایسنس ها محدود است و فقط به ترتیب درخواست کاربران در پایین همین صفحه ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است ایمیل معتبر وارد نمایید زیرا لایسنس ۹۰ روزه رایگان آنتی ویروس اینترنت سکوریتی بولگارد 2018 را به ایمیل شما ارسال می کنیم.

همچنین میتوانید نرم افزار اینترنت سکوریتی بولگارد را از لینک های زیر که بر روی سرورهای ایران قرار دارد و با حجم اینترنت داخلی محاسبه می شود دانلود فرمایید.

دانلود آنتی ویروس اینترنت سکوریتی بولگارد نسخه 32 بیت

دانلود آنتی ویروس اینترنت سکوریتی بولگارد نسخه 64 بیت


برچسب ها: , ,

15 دیدگاه برای “لایسنس ۹۰ روزه رایگان آنتی ویروس اینترنت سکوریتی بولگارد 2018”

 1. علی گفت:

  من لایسنس 90 روزه رو دریافت کردم

 2. شهدادزهی گفت:

  سلام
  ضمن تشکر
  لایسنس رایگان رو لطفا ارسال نمایید

 3. ئmojtaba گفت:

  لایسنس ۹۰ روزه رایگان آنتی ویروس اینترنت سکوریتی بولگارد

 4. محمد گفت:

  خیلی وقته که دنبال لایسنس رایگان هستم که برای مدت بیشتری جواب بده امیدوارم جواب بده با تشکر از زحمات شما براتون آرزوی موفقیت دارم

 5. علی گفت:

  سلام. میشه لایسنس نسسخه پرمیوم رو بفرستید

 6. علی گفت:

  سلام
  ممنون میشم
  برای منم ارسال کنید

 7. KAMRAN گفت:

  لطفا مقایسه انتی ویروس های چند موتوره رو هم بزارید

 8. AliNiceBoy گفت:

  سلام. لطفاً یه لایسنس برام بفرستین. ممنون