مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

فعال کردن سیستم ضدسرقت ESET Mobile Security

سیستم ضد سرقت در نرم افزار ESET Mobile Security به صورت پیش فرض غیر فعال است و باید کاربر با ایجاد تنظیمات و رمز امنیتی آن را فعال نماید. برای فعال کردن سیستم ضد سرقت در گوشی خود طبق تصویر بخش Anti-Theft را فعال کرده و با استفاده از دکمه مربوطه این قابلیت را روشن کنید.

سیستم ضدسرقت ESET Mobile Security

روی گزینه Anti-Theft کلیک نمائید.

SOLN3279FIG2-1

سپس مانند شکل زیر Anti-Theft  را فعال نمائید.
SOLN3279FIG2-2

در مرحله اول ESET Mobile Security ( تصویر سمت چپ ) باید رمز امنیتی نرم افزار را انتخاب نمائید . دو بار رمز انتخابی خود را وارد کرده و در قسمت Reminder Phrase کلمه ای برای یادآوری رمز بنویسید. این کلمه نباید شامل رمز اصلی باشد و در حقیقت برای شما نشانه و یادآور رمز اصلی می باشد.سپس روی گزینه Next کلیک نمائید.

SOLN3279FIG2-3A

مجدد روی گزینه Next کلیک نمائید.SOLN3279FIG2-4A

مانند تصویر زیر روی گزینه Activate کلیک نمائید.SOLN3279FIG2-5A

در این مرحله  سیم کارت فعلی شما به عنوان سیم کارت مورد اعتماد سیستم تعریف میشود . لذا اگر سیم کارت دیگری وارد گوشی شود ، گوشی قفل شده و رمز امنیتی را از کاربر درخواست خواهد کرد.

SOLN3279FIG2-6A

در  این مرحله  شما باید یک شماره یا یکی از مخاطبین خود را به عنوان فرد مورد اعتماد خود معرفی کنید. سیستم ضد سرقت در صورتی که سیم کارتی غیر از سیم کارت های مورد اعتماد وارد گوشی شود پیامکی به شماره فرد مورد اعتماد شما خواهد فرستاد . همچنین این فرد از طریق شماره خود با ارسال پیامکی با متن eset remote reset به شماره شما ، می تواند رمز امنیتی نرم افزار ESET Mobile Security را ریست کند.

اطلاعات تماس خود را برای سیستم تعریف میکنید تا درصورت مفقود شدن دستگاه ، یابنده ، نام و شماره تماس ثانویه شما ( ترجیحا تلفن ثابت یا فرد مورد اعتماد ) را بر روی گوشی مشاهده خواهد کرد و میتواند با شماره ای که به عنوان Alternative contact information تماس گرفته و شما را در جریان پیدا شدن دستگاه قرار دهد. همچنین در هنگام مفقود شدن گوشی به یابنده این امکان داده خواهد شد تا از طریق گوشی با شماره فرد مورد نظر شما تماس بگیرد .

SOLN3279FIG2-7

در این مرحله  فرامین پیامکی فعال خواهد شد . شما باید رمزی را برای فرامین پیامکی انتخاب کنید. لذا به پایین صفحه مراجعه نموده و رمز فرامین پیامکی خود را انتخاب نمائید. اگر گزینه Use my Security Password .. را انتخاب کنید رمز امنیتی که در مرحله اول تعریف کرده بودید به عنوان رمز فرامین پیامکی نیز در نظر گرفته میشود. اما فرامین پیامکی چیست ؟ شما میتوانید با ارسال متن نمونه فرمان از هر خطی به خط خود عملیات زیر را انجام دهید :

eset lock password
با ارسال این فرمان از طریق پیامک به خط خود ، گوشی شما قفل شده و رمز امنیتی سیستم ضد سرقت از کاربر درخواست خواهد شد. این فرمان زمانی که گوشی شما در وضعیت unlock سرقت میشود کاربرد دارد تا سارق نتواند به اطلاعات گوشی دسترسی پیدا کند.

eset siren password
با ارسال این فرمان گوشی شما حتی در حالت بی صدا (Silent) هم قفل شده و شروع به آژیر کشیدن خواهد نمود. این قابلیت برای پیدا کردن گوشی در یک محیط شلوغ یا برای پیدا کردن سارق در محیط هایی هماننده اداره ، شرکت یا دانشگاه کاربرد دارد.

eset find password
این فرمان با استفاده از سیستم GPS گوشی موقعیت فعلی دستگاه را برای شما به صورت لینک نمایش در Google Maps پیامک خواهد کرد و شما میتوانید با استفاده از Google Maps موقعیت گوشی خود را در نقشه مشاهده نمائید. این فرمان همچنین سریال دستگاه و سریال سیم کارت را نیز برای شما پیامک خواهد کرد.

eset wipe password
این فرمان برای پاک کردن کلیه اطلاعات گوشی استفاده میشود. از این فرمان به صورت تست استفاده نکنید زیرا کلیه برنامه ها ، ایمیل ها ، پیامک ها ، حافظه های رم متصل شده به گوشی ، آهنگ ها ، تصاویر و ویدئو های موجود در شاخه های پیش فرض اندروید حذف خواهند شد . از این فرمان وقتی دیگر هیچ امیدی به دستیابی به گوشی خود ندارید و میخواهید اطلاعات گوشی به دست سارق یا افراد دیگر نیفتد استفاده کنید.
SOLN3279FIG2-8

روی گزینه Register کلیک نمائید

SOLN3279FIG2-9

در مرحله پنجم اطلاعات تماس خود را برای سیستم تعریف میکنید تا درصورت مفقود شدن دستگاه ، یابنده ، نام و شماره تماس ثانویه شما ( ترجیحا تلفن ثابت یا فرد مورد اعتماد ) را بر روی گوشی مشاهده خواهد کرد و میتواند با شماره ای که به عنوان Alternative contact information تماس گرفته و شما را در جریان پیدا شدن دستگاه قرار دهد. همچنین در هنگام مفقود شدن گوشی به یابنده این امکان داده خواهد شد تا از طریق گوشی با شماره فرد مورد نظر شما تماس بگیرد .


برچسب ها: , , , , ,