مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

دوره‌ی آموزشی امنیت سایبری شرکت ESET

به منظور برقراری امنیت در هر شبکه یا سیستمی باید تمامی جوانب و نقاط نفوذ ممکن شناسایی شده و برای تک تک آنها راه حلی در نظر گرفته شود. اگر زنجیره‌ی تأمین امنیت را مشابه با یک زنجیر معمولی در نظر بگیریم، هر یک از حلقه‌های زنجیر به مثابه یک راه‌کار امنیتی برای جلوگیری از حمله یا نفوذ مهاجمین خواهد بود. به عنوان مثال استفاده از فایروال، آنتی ویروس ، سیستم‌های تشخیص نفوذ (IDS)، سیستم‌های تشخیص اسپم، پروتکل‌های احراز هویت، الگوریتم‌های رمز و مدیریت کلید و از همه مهم‌تر آگاهی کاربران در مورد چگونگی استفاده از سیستم‌های امنیتی مختلف، برخی از حلقه‌های این زنجیر به شمار می‌روند.

همانطور که می‌دانید یک زنجیر همواره از ضعیف‌ترین حلقه‌ی خود پاره می‌شود. در نتیجه برای تأمین امنیت باید به تمامی حلقه‌های آن توجه کافی داشت، چرا که غفلت از هر حلقه باعث پاره شدن زنجیر از همان نقطه یا به عبارتی نفوذ مهاجم خواهد شد. به همین منظور ما یک دوره‌ی آموزشی رایگان 2 تا 4 ساعته برای امنیت سایبری در نظر گرفته‌ایم تا یکی از مهم‌ترین حلقه‌های زنجیره تأمین امنیت را تقویت کنیم، به طوری کاربران یک شبکه یا سازمان به دلیل ناآگاهی، خود به عنوان دریچه‌ای برای نفوذ مهاجم محسوب نشوند. باید توجه داشته که در مقابل تهدیدات سایبری، آگاهی و دانش، مؤثرترین ابزار دفاعی است.

دوره‌ی آموزشی امنیت سایبری شرکت ESET

شما می‌توانید با استفاده از این دوره‌ کارکنان شرکت یا سازمان خود را آموزش داده و پس از طی موفقیت‌آمیز دوره، برای هر یک از آنها گواهی نامه‌ی گذراندن دوره صادر کنید. در این دوره مطالب مهمی که هر کاربری باید برای محافظت از شبکه بداند، گنجانده شده است. همچنین امکان آموزش آنلاین بر اساس تقاضای شما و سفارشی‌سازی دوره بر مبنای موضوعات مورد نیاز شما در هر زمانی وجود دارد. در صورت تمایل می‌توانید فایل آموزشی ما را دانلود کرده و خودتان برنامه‌ریزی لازم برای آموزش کارکنان را انجام دهید.

این دوره‌ی آموزشی امنیت سایبری انعطاف پذیر با اصطلاحات فنی کاربر پسند و ذکر نکات مفید، تمامی موضوعات مورد نیاز کارکنان برای ایمن نگاه داشتن دستگاه‌ها و داده‌های حساس کسب و کار شما را پوشش می‌دهد. اهم موضوعات مورد بحث این دوره به شرح زیر است:

 1. بررسی اجمالی تهدیدها: بدافزارها، فیشینگ و مهندسی اجتماعی
 2. سیاست‌های مربوط به رمز عبور: بهترین شیوه‌ها؛ احراز هویت دو طرفه یا دو عاملی (2FA) و نحوه استفاده از آن
 3. حفاظت از وب: چه باید کرد و از چه چیزی باید اجتناب شود
 4. حفاظت از ایمیل: چه باید کرد و از چه چیزی باید اجتناب شود
 5. اقدامات پیشگیرانه: بهترین شیوه‌ها برای برقراری امنیت در خانه و محیط کسب و کار

برای استفاده از این دوره کافی است که به آدرس eset.com/cybertraining مراجعه نموده و با پر کردن فیلدهای مشخصات، ثبت نام خود را تکمیل کنید.

3 دلیل عمده برای استفاده از دوره‌ی آموزشی امنیت سایبری ESET به شرح زیر است:

 • این یک برنامه‌ی آموزشی رایگان با ماژول‌هایی ساده برای کاربری بوده و روش یادگیری در آن به صورت گام به گام است.
 • در این دوره یک کیت آموزشی جامع آنلاین در اختیار شما قرار می‌گیرد که کاملاً کاربردی بوده و شما می‌توانید به طور مستقیم از آن استفاده کنید.

کارکنان شرکت یا سازمان شما گواهی‌نامه‌ی پایان دوره به همراه نشان‌هایی برای تکمیل موفقیت آمیز آن کسب می‌کنند.

پس از ثبت نام، موارد زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • مرور مباحث آموزشی: با مشاهده‌ی یک فیلم آموزشی 2 دقیقه‌ای، راهنمایی‌های لازم برای طی این دوره را فرا خواهید گرفت.
 • مواد آموزشی قابل دانلود: شما هم می‌توانید کل مواد آموزشی را دانلود کنید و هم می‌توانید به انتخاب خود، موضوعات مورد نیازتان را مشخص کنید تا مواد آموزشی اضافی در لیست مورد نظر سازمان شما وجود نداشته باشد.
 • الگوهای ارتباطی داخلی: دستورالعمل‌های کامل برای اجرای آموزش به کارکنان.
 • گواهی‌نامه: دستورالعمل‌های لازم در مورد نحوه‌ی پیگیری و تکمیل دوره‌ی آموزشی و صدور گواهی‌نامه‌ برای کارکنان.

در نهایت، توجه داشته باشید که ماژول‌های آموزشی آنلاین این دوره برای همه‌ی کاربران با هر سطحی از مهارت، مناسب هستند. موضوعات دوره‌ی آموزشی از انواع تهدیدات گرفته تا روش‌های دفاع مؤثر در مقابل هر یک از آنها را شامل می‌شود و الزامات شما را برای آموزش کارکنان رعایت کرده و نیازهای شما را برآورده می‌کند. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره توسط کارکنان، گواهی‌نامه‌ی پایان دوره و یک نشان در LinkedIn به کارکنان اعطا خواهد شد. شما در هر زمانی که مایل بودید، می‌توانید برای دسترسی به مواد آموزشی در آدرس eset.com/cybertraining ثبت نام کنید.

به خاطر داشته باشید که آموزش کارکنان تنها بخشی از معادله امنیتی و یکی از حلقه‌های زنجیره‌ی تأمین امنیت شبکه و سیستم‌های شما بوده و حتماً باید راه‌کارهایی برای پیش گیری، رصد، کنترل و حفاظت کنشگرا و دقیق نیز مد نظر داشته باشید.

 برای مشاهده‌ی اینکه چرا ESET endpoint security امتیازات بالایی را از آزمایشگاه‌های مستقل به دست آورده است، نسخه‌ی آزمایشی و رایگان آن را نصب کرده تا با ویژگی‌های مهم آن بیشتر آَشنا شوید.


برچسب ها: , , ,