مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

دوره‌های آموزشی رایگان امنیت سایبری شرکت ESET

شرکت ®ESET، به مدت 30 سال است که در حال توسعه صنعت نرم‌ افزاری امنیت سایبری IT و ارائه خدمات به کسب و کارهای مختلف و انواع مصرف کنندگان در سراسر جهان است. از امنیت موبایل گرفته تا رمزگذاری و احراز هویت دو عاملی، محصولات این شرکت با کارایی بالا و کاربری آسان، دغدغه‌های امنیتی انواع مصرف کنندگان را کاهش داده و به آنها امکان بهره بردای کامل از ظرفیت تکنولوژی مورد نظرشان را می‌دهد.

ESET بدون دخالت در امور شخصی کاربران و بررسی غیرضروری اطلاعات شخصی به مراقبت و حفظ از آنها می‌پردازد و راهکارهای دفاعی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به روز رسانی می‌کند تا امنیت کاربران و کسب و کارهای مختلف بدون ایجاد هیچ گونه وقفه‌ای تضمین گردد. بدیهی است که تهدیدات روز افزون و در حال تکامل، نیاز به یک شرکت امنیت IT دارد که همواره در حال توسعه و به روز رسانی محصولات خود باشد. شرکت ESET به پشتوانه‌ی مراکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان، اولین شرکت امنیت IT است که جوایز بولتن 100 ویروس VB100 را بدست آورده و تمام نرم افزارهای مخرب “in-the-wild” را بدون وقفه از سال 2003 شناسایی کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.eset.com مراجعه کرده یا ما را در  فیس بوک و اینستاگرام و گوگل پلاس دنبال کنید.

دوره‌های آموزشی رایگان امنیت سایبری شرکت ESET

در حال حاضر، حملات سایبری می‌توانند لطمات جبران ناپذیری را برای کسب و کارهای مختلف به همراه داشته باشند. در یکی از گزارشاتDeloitte ، 14 تأثیر جداگانه‌ (از جمله هزینه‌های وکالت و دادخواهی، اطلاع رسانی به مشتری، افزایش حق بیمه و مواردی از این قبیل)، شناسایی شده که به طور مستقیم، نتیجه‌ و محصول نهایی کسب و کار را پس از نفوذ در داده‌های آن تحت تأثیر قرار می‌دهند. جالب است که با تحقیقات بیشتر، مشخص شده است که 52 درصد موارد نفوذ به داده‌ها به علت خطای انسانی رخ داده است.

بهترین شیوه‌های امنیت سایبری

به همین دلیل، آموزش کارکنان در مورد بهترین شیوه‌های امنیتی و مراقبت از داده‌های حساس ضروری است، اما با این حال سازمان‌های مختلف، به ویژه کسب و کارهای کوچک، از منابع کافی برای ارائه آموزش‌های پایه‌ای و اصولی در زمینه امنیت سایبری برخوردار نیستند. یکی از نظرسنجی‌های اخیر که توسط شرکت امنیت فناوری اطلاعات ESET انجام شده است، نشان می‌دهد که بیش از 30 درصد از افراد شرکت کننده در این بررسی، هرگز در محل کار خود، آموزش‌های لازم در ارتباط با امنیت در فضای سایبری را ندیده‌اند.

به همین دلیل شرکت امنیت فناوری اطلاعات ESET که محصول نرم افزاری امنیت اینترنت آن توسط بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک برنامه‌ی آموزش سراسری رایگان را ارائه کرده تا کسب و کارهای مختلف بتوانند با استفاده از آن آموزش‌های لازم به کارکنان خود را ارائه دهند. به این ترتیب سازمان‌های مختلف در حال حاضر روشی آسان برای اطمینان از اینکه کارکنان آنها آموزش‌های لازم در ارتباط با امنیت سایبری را می‌بینند، در اختیار دارند.

اندرو لی ، مدیر عامل شرکت ESET در آمریکای شمالی می‌گوید: «برای ما اهمیت داشت که از تجربیات مشتریان خود آگاه باشیم، به عنوان مثال یک مدیر IT که مجبور بود بین خرید چاپگرهای جدید برای اداره‌ی خود یا خرید ویدئوهای آموزشی امنیت سایبری تصمیم بگیرد.» اینکه مسئولین و تصمیم گیرندگان در سازمان‌های مختلف، اهمیت لازم را برای تجهیز خود به نرم افزارهای امنیتی قائل نمی‌شدند، دغدغه‌ی زیادی برای ما ایجاد کرده بود و تصمیم داشتیم که حتماً اقدامی در این ارتباط صورت دهیم.

در واقع آموزش رایگان امنیت سایبری ESET در دوره‌های مختلف به منظور آگاه‌سازی کارکنان و مدیران IT در ارتباط با بهترین شیوه‌های امنیت سایبری در دستور کار کلی این شرکت قرار گرفته است. متخصصان فناوری اطلاعات، صاحبان کسب و کار کوچک و دیگران می‌توانند برای دسترسی به بسته‌های آموزشی در هر زمانی که مایل بودند از طریق وب سایت ESET ثبت نام کنند.

اندرو لی معتقد است تفاوتی نمی‌کند شما مدیرعامل یک شرکت کوچک، یک مدیر فناوری اطلاعات یا حتی یک مدیر اداری باشید که با امور امنیتی سر و کار دارد، در واقع هر کسی می‌تواند از آموزش رایگان شرکت ESET استفاده کرده و از آن بهره‌ مند گردد.

آموزش سایبری برای کارمندان و مدیران IT

بسته‌های آموزش سایبری اغلب اوقات هزینه‌های بالایی برای کسب و کارهای مختلف، بسته به موضوعات مورد بحث، اندازه شرکت و روش ارائه آموزش دارد. اما شرکت ESET تمامی مباحث مورد نیاز کارمندان و مدیران IT را به صورت رایگان در دوره‌های آموزشی خود ارائه می‌دهد. موضوعات مذکور، ساده‌ترین و در عین حال مهم ‌ترین مباحث، از چگونگی شناسایی ایمیل‌های فیشینگ و بهترین شیوه‌های انتخاب رمز عبور گرفته تا موضوعات کمتر شناخته شده، مانند مهندسی اجتماعی، احراز هویت دو عاملی و امنیت اینترنت اشیاء را در بر می‌گیرد. در پایان این دوره‌ها، کارکنان می‌توانند به راحتی به مدیر خود اعلام کنند که دوره را تکمیل کرده و یک گواهی با مضمون گذراندن دوره امنیت سایبری دریافت کنند.

برای مشاهده‌ی مباحث دوره‌های آموزشی لطفاً به آدرس eset.com/cybertraining مراجعه فرمایید.


برچسب ها: , , , , , ,