مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

درباره ما

مجموعه لایسنس فا ارائه دهنده خدمات فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات برند های برتر جهانی در ایران می باشد، این مجموعه ازسال ۱۳۸۵ با هدف گسترش و تامین امنیت کاربران فناوری اطلاعات و تکیه بر دانش مدرن روز شروع به کار کرد.امروزه در عصر تکنولوژی تبادل و ذخیره اطلاعات با روزگار گذشته بسیار تفاوت دارد. روزگاری عکس ها تنها بصورت چاپی ، فیلم ها بصورت VHS، صداهای ضبط شده بر روی کاست و اطلاعات و مدارک تنها بر روی کاغذ بود. در این میان حفاظت و نگه داری از آن  ها نیز کار ساده تری بود. با گذشت زمان و پیشرفت علم تمامی این اطلاعات بصورت دیجیتال درآمدند، و متاسفانه در همین راستا نحوه سو استفاده و به سرقت بردن آن ها نیز پیشرفت کرده است.

در گذشته یکی از راه های مناسب برای جلوگیری از سرقت اطلاعات گذاشتن آن ها در گاوصندوقی امن بود اما امروزه ضد ویروس ها، محافظین شبکه، دیوارهای آتشین و غیره و غیره جای گاوصندوق های سنگین پولادین را گرفته اند و وظیفه خطیر حفاظت از زندگی دیجیتال شما را بر دوش می کشند.

کدام ضد ویروس بهتر است؟ کدام محافظ شبکه پهنای باند کمتری مصرف می کند؟ دیوار آتشین ساخته کدام شرکت امنیتی قوی تر است؟ این ها سوال هایی است که همیشه برای خرید یک محافظ دنیای دیجیتال از خود می پرسید. هر یک از این شرکت های امنیتی محصولات خود را بهترین نمونه موجود معرفی می کنند. گروه ما با در اختیار گذاشتن مقایسه های بی طرف از این محصولات امنیتی برای شما فضایی را ایجاد می کند تا خود تصمیم بگیرید کدام یک را انتخاب کنید.