مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

به روز رسانی انتی ویروس nod32

حتما آنتی ویروس نود 32 بر روی کامپیوتر شما نصب شده که به دنبال بروزرسانی آنتی ویروس خود هستید ، برای به روز رسانی انتی ویروس nod32 خود میتوانید مراحل زیر را دنبال کنید:

محصول بسیار قدرتمند کمپانی ESET یکی از قویترین آنتی ویروس های حال حاضر دنیاست. این آنتی ویروس قدرتمند با توانایی به روز رسانی فوق العاده ی خود قادر به شناسایی جدیدترین ویروس ها و مخرب ها و حملات رایانه ایست. اما مشکلی که شاید شما هم به آن برخورده باشید این است که برای بروز رسانی دیتابیس این آنتی ویروس نیاز به Username و Password هست که در صورت باطل شدن یا در دست نداشتن پسورد، امکان بروز رسانی به شما داده نمی شود.

در نسخه های جدید ESET به روز رسانی انتی ویروس nod32 علاوه بر استفاده از Username و Password با سریال آنتی ویروس نیز بروزرسانی می شود به همین منظور میتوانید برای خرید انتی ویروس اورجینال بدون نگرانی از قطعی آنتی ویروس و یا عدم بروزرسانی و آلوده شدن کامپیوترتان به راحتی از امنیت کامل لذت ببرید.

بعد از خرید انتی ویروس اورجینال و فعال سازی آن میتوانید مطابق با آموزش تصویری به روز رسانی انتی ویروس nod32 زیر به آخرین آپدیت دسترسی داشته باشید.

آموزش تصویری به روز رسانی انتی ویروس nod32

به روز رسانی انتی ویروس nod32

1- آنتی ویروس خود را باز کنید

به روز رسانی انتی ویروس nod32

2- گزینه سوم Update را انتخاب نمایید و کلید Update now بفشارید ، اگر بروزرسانی جدیدی وجود داشته باشد انجام می شود، لازم می دانم این مورد رو یاآور شویم ، به روز رسانی انتی ویروس nod32 معمولا اگر به اینترنت وصل باشید بصورت اتوماتیک انجام خواهد شد.


برچسب ها: , , ,