مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

بهترین آنتی ویروس برای ویندوز ۱۰

مانند دیگر سازندگان، Windows 10 همراه با Windows Defender بصورت از پیش نصب شده ارایه می شود و به جدیدترین فناوری های امنیتی مجهز شده است، پس آماده جلوگیری از خطرها و بدافزارهایی که ممکن است سیستم شما را تهدید کنند است.

نمودار بهترین آنتی ویروس برای ویندوز ۱۰

the-best-antivirus-for-windows-10-corporate-users-499380-2

البته همه می دانند که این برنامه به تنهایی کافی نیست پس یک برنامه امنیتی شخص ثالث بخصوص برای کسانی که عادت ندارند هر لینکی را بررسی کنند نیاز است.

موسسه آلمانی AV-TEST به تازگی تحقیقاتی در باب بهترین ضدویروس برای Windows 10 انجام داده است که نتایج آن دور از ذهن نبوده است.

ضدویروس کسپراسکی باری دیگر با کسب بالاترین نمره در همه آزمایش های این موسسه آلمانی در بالای فهرست برترین ها قرار گرفت. کسپراسکی در حفاظت، کارایی و استفاده نمره ۶ از شش را گرفته است و به راحتی رده نخست را از آن خود کرد.

کارایی مایکروسافت و بهترین آنتی ویروس برای ویندوز ۱۰

Trend Micro با نمرات ۶ برای حفاظت، ۵٫۵ برای کارایی و ۶ برای استفاده و همچنین Bitdefender با همین امتیازات صدرنشین هستند. در مقام چهارم Symantec با امتیازات به ترتیب ۶، ۵٫۵ و ۵٫۵ بالاتر از Sophos، McAfee و F-secure قرار گرفته است.

مایکروسافت با امتیازات قابل قبول ۴٫۵ در حفاظت و کارایی و ۶ در استفاده از این آزمایشات بیرون آمد که البته به تاثیرگزاری کسپراسکی نبوده است. حداقل نه دربلاک کردن بدافزارها.

قطعا حفظ امنیت Windows 10 کار سختی است و پیدا کردن بهترین آنتی ویروس برای ویندوز ۱۰ ، به خصوص که کاربران این سیستم عامل عموما از طریق ای-میل یا وب سایت هایی که نرم افزار های آسیب پذیر را ارایه می دهند مورد حمله قرار می گیرند.

شرط عقل آن است که بر روی لینک هایی با منبع ناشناخه کلیک نکرده و پیوست هایی که احتمال خطرناک بودن آن ها می رود را دانلود نکنید. بهترین راه برای حفاظت این است که هر لینکی یا پیوستی را قبل از کلیک یا دانلود دوبار چک کنید.

بهترین آنتی ویروس برای ویندوز ۱۰

زبان:فارسی
تاریخ:خرداد
منبع:سافت پدیا
گردآوری شده:گروه مهندسی پدیده سال افق
مترجمه:مهندس رامین یزدانی
تدوین:مهندس رضا حسین زاده

 قابل توجه مدیران، نویسندگان وب سایت ها و وبلاگ ها!

تمامی حقوق این متن متعلق به گروه پدیده سال بوده و کپی از آن به هر نحو صحیح نمی باشد


برچسب ها: , , , , ,