مقایسه آنتی ویروس ارائه لایسنس اورجینال آنتی ویروس | لایسنس فا

مقایسه آنتی ویروس لایسنس آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس و خرید آنتی ویروس اورجینال لایسنس آنتی ویروس آویرا اینترنت سکیوریتی اینترنت سکیوریتی ای وی جی نود 32

آیا ویندوز 8 آنتی ویروس دارد

Windows defender که از نسخه ویندوز 7 به بعد و همچنین در ویندوز 8 در سیستم عامل معرفی شد یک بسته امنیتی فوق العاده قوی برای محافظت کامپیوتر به حساب می آید .به طور کل windows defender جهت محافظت از دستگاه شما در زمینه ی امنیتی در مقابل نرم افزار های مخرب و تهدید ها می تواند مفید باشد . (در واقع این برنامه همانند یک نوع  آنتی ویروس عمل میکند ) .
آموزش استفاده از windows defender در ویندوز 7 به صورت کاملا تصویری توسط آقای صبح خیز آموزش داده شده است که روش فعال کردن آن در ویندوز 8 کمی متفاوت می باشد به همین دلیل در ادامه روش فعال کردن آنتی ویروس ویندوز 8 را توضیح میدهیم .

همچنین میتوانید مقاله تحلیل و بررسی آیا آنتی ویروس مایکروسافت خوب است؟ را نیز مطالعه فرمایید.

1. ابتدابخش start  ویندوز 8 را توسط  کلید windows  باز کرده و در بخش جستجو عبارت windows defender را تایپ کنید سپس app option را در قسمت پایینی window  search  انتخاب کنید.

آیا ویندوز 8 آنتی ویروس دارد

2.  windows defender  در ویندوز 8 را انتخاب کنید .

آیا ویندوز 8 آنتی ویروس دارد

3.  برای اسکن کردن کامپیوتر خود باید قسمت scan option  را در حالت quick  قرار دهید سپس scan now  را انتخاب کرده و کامپیوتر خود را اسکن کنید .

آیا ویندوز 8 آنتی ویروس دارد

4.  برای اپدیت کردن آنتی ویروس ویندوز 8 برنامه قسمت update  را از تب های بالای صفحه انتخاب کنید  سپس بر روی گزینه update کلیک کنید .

آیا ویندوز 8 آنتی ویروس دارد

5. برای فعال کردن بخش real time protection باید وارد تب  setting  شده سپس قسمت  turn on real_time protection  را فعال کنید و save changes  برای نگه داری تنظیمات به وجود آمده توسط خودتان را ذخیره کنید .

آیا ویندوز 8 آنتی ویروس دارد

همچنین اگر قصد دارید آنتی ویروس ویندوز  خود را غیر فعال کنید میتوانید از راه زیر استفاده کنید:

در پنجره run، اcontrol/name microsft windows defender را بنویسید اگر در محیط ویندوز ویستا یا 7 هستید در windows defender بر روی tools کلیک کنید سپس options را انتخاب کنید همچنین اگر از ویندوز 8 استفاده می کنید به برگه setting مراجعه کنید. اکنون اگر در محیط ویستا هستید صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و در محدوده Administrator option تیک گزینه windows defender use را بردارید.

در پایان در جواب سوال اینکه ایا ویندوز 8 انتی ویروس دارد باید بگوییم : بله ویندوز 8 انتی ویروس دارد.


برچسب ها: , , , , , ,